لوگو2

سیستم اعلام سرقت خودرو

دسته بندی :blog, کامپیوتر 15 تیر 1400 admin 3776
سیستم اعلام سرقت خودرو

سیستم اعلام سرقت خودرو

سیستم اعلام سرقت خودرو

منظور از سیستم اعلام سرقت چیست ؟

حتما بارها برایتان پیش آمده است که متوجه صدای آژیر دزدگیر یک اتوموبیل درمحیط پارکینگ ، یا وسط خیابان ، یا در حوالی یک محله ی مسکونی ساکت میشوید و ناچار هستید ساعت ها آژیر زدن اتوموبیل را تحمل کنید چرا که میدانید صاحب ماشین آن اطراف نیست تا دزدگیر ماشین را خاموش کند .

سیستم اعلام سرقت یکی از ویژگی های مجموعه خدماتی است که اخیرا توسط شرکت های ارائه دهنده ی انواع دزدگیر ها برای کاربران ساخته شده است  که در خودروهای سازگار ثبت نام شده در طرح امنیتی سایت های مربوط به برند دزدگیر میتوانند با استفاده ازآن از آژیر اتوموبیل یا ملک خود با خبر شوند و برای رفع مشکل از پلیس کمک بگیرند . اگر زنگ اتومبیل شما به صدا در می آید ، یک اعلان هشدار سرقت برای شما ارسال می شود ، اعلانی زودهنگام به شما ارائه می شود که ممکن است با کار با نیروی انتظامی محلی و  احتمال بازیابی وسیله نقلیه یا اموال شخصی شما را افزایش دهد.

سیستم اعلام سرقت ، یک تکونولوژی جدید است که از طریق یک مسیج یا از طریق ایمیل به صاحب ملک یا صاحب اتوموبیل یا صاحب هر وسیله ای که دزدگیر بر روی آن نصب شده است هشدار میفرستد و در این صورت حتی فرد اگر از آن محیط دور باشد می تواند متوجه آلارم اتوموبیلش بشود و برای رفع مشکل به طرف اتوموبیل بیاید و یا از راه دور بتواند دزدگیر اتوموبیل را کنترل کند .

اگر با نصب این سیستم بر روی اتوموبیل یا ملکتان ، نوتیفیکیشن یا یک مسیج یا ایمیل دریافت کردید باید تا جایی که میتوانید با احتیاط رفتار کنید . دلایل مختلفی برای ایجاد هشدار شما وجود دارد که یکی از آنها می تواند سرقت وسیله نقلیه شما باشد. ممکن است یک گربه بر روی اتوموبیل پریده باشد یا ممکن است کودکی از روی شیبطنت به اتوموبیل شما ضربه زده است . پس آرام باشید و به لیست زیر نگاه کنید و جزئیات خدمات کمک به وسایل نقلیه مسروقه را در زیر مشاهده کنید.

سیستم اعلام سرقت چگونه کار میکند ؟

این سیستم به شما مسیج یا ایمیلی مبنا بر روشن شدن آژیر دزدگیرتان ارسال میکند . دستورالعمل های زیر به شما کمک می کند تا اعلان های خود را مدیریت کنید.

-ابتدا باید بر اساس دستورالعمل های برندی که خریداری کرده اید وارد سایت معرفی شده ی سیستم اعلام سرققتان وارد شوید و ثبت نام خود را شروع کنید . برای ثبت نام شما به رمز عبور و نام کاربری نیاز خواهید داشت تا ثبت سیستمی برای شما تکمیل شود و بین گوشی شما و اکانت های شخصی شما و آژیر اتوموبیلتان ارتباط برقرار شود . (اگر نام کاربری یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، پیوندهایی در وب سایت برای کمک به شما در بازیابی آنها ارائه می شود.)

-بعد از اینکه به سیستم متصل شدید ، میتوانید به اطلاعات داخل اتوموبیلتان مسلط شوید . روی دکمه ویرایش نمایه در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک کنید.

-بر روی زبانه Notifications   (اعلام) در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

-اگر بیش از یک وسیله نقلیه با  دارید ، لطفاً انتخاب کنید کدام وسیله نقلیه را می خواهید برای استفاده از منوی کشویی مدیریت کنید.

-می توانید حداکثر ۵ آدرس تلفن همراه و / یا ایمیل به اعلانات خود وارد کنید و می توانید انواع پیام ها را به دلخواه تنظیم کنید.

-سپس پیام تأییدی دریافت خواهید کرد که درخواست تأیید و دریافت اعلان های خودرو را دارد. اگر با این کار مشکلی ندارید ، به پیام متنی پاسخ دهید “بله” (ممکن است نرخ پیام و داده اعمال شود ، برای جزئیات بیشتر به ارائه دهنده تلفن همراه خود مراجعه کنید). اگر سوالی دارید ، در جواب خود “HELP” را ارسال کنید.

– همه چیز آماده است. در صورت خاموش شدن هشدار سرقت ، اعلانی (ها) به شماره (های) و / یا ایمیل (های) ارائه شده شما ارسال می شود.

الزامات در زمان استفاده از سیستم

– خودرو باید به درستی به سیستم دسترسی پیدا کند   . از نصب درست سیستم حتما اطمینان حاصل کنید .

– وسیله نقلیه باید در محدوده سیگنال تلفن همراه ۳Gبا اینترنت  قابل استفاده و مجاز باشد.

– وسیله نقلیه باید درسایت برند دستگاه اعلان سرقت مربوطه  ثبت شده باشد و دارای اشتراک فعال باشد که شامل ویژگی یا برنامه کاربردی میشود .

– مالک باید اعلان را به درستی تنظیم کند تا اعلان هشدار سرقت به یک تلفن همراه یا حساب ایمیل مناسب ارسال شود.

در صورت فعال شدن زنگ سرقت ، احتیاط کنید و وضعیت را از فاصله ایمن ارزیابی کنید. اگر فرد غیر مجاز یا مشکوکی در نزدیکی یا داخل وسیله نقلیه شما است ، سریعاً با پلیس تماس بگیرید. کاری نکنید که بتواند ایمنی شما یا اطرافیانتان را به خطر بیندازد.

به خاطر داشته باشید که هر بار که وسیله نقلیه خود را ترک می کنید ، با قفل الکترونیکی وسیله نقلیه خود از طریق دکمه قفل درب برق یا دکمه کلید وسیله نقلیه ، یا با استفاده از ویژگی قفل درب از راه دور برنامه تلفن همراه ، آن را مسلح کنید.

چند محدودیت وجود دارد که می تواند از ارسال هشدار برای سیستم هشدار هشدار سرقت جلوگیری کند. اگر مشکلی دارید ، این موارد را بررسی کنید:

  • اینکه آیا کلید معتبری برای راه اندازی وسیله نقلیه استفاده شده است یا خیر.
  • اگر وسیله نقلیه کشیده شده و به سنسور شیب مجهز نباشد .
  • اینکه آیا سیستم هشدار سرقت آسیب دیده است .
  • این که آیا وسیله نقلیه به درستی مسلح شده باشد ، به این معنی که درها از طریق داخل دکمه کلید وسیله نقلیه یا برنامه موبایل وسیله نقلیه شما از طریق داخل خودرو قفل نشده اند .
  • ممکن است وسیله نقلیه شما به سنسورهای پیشرفته سرقت مانند شکستن شیشه یا حرکت داخلی مجهز نباشد. با مراجعه به حساب خود در سایت مربوطه یا صحبت با یک مشاور  ، می توانید ببینید که چه امکاناتی در وسیله نقلیه شما وجود دارد.
  • ممکن است پروسه ثبت نام شما به درستی انجام نشده باشد .
  • شما در حال حاضر مجموعه تنظیمات برگزیده ای برای دریافت اعلان هشدار سرقت ندارید .

برخی از وسایل نقلیه دارای یک ماشه سرقت “یادگیری کلید” هستند که هنگام فعال شدن زنگ خودرو به صدا در نمی آید. اعلان سرقت “یادگیری کلید” هنگامی ایجاد می شود که شخصی کپی یک کلید معتبر را ایجاد کرده باشد. اگر شما درخواست ساختن یک کلید تکراری را دارید ، روند تکثیر یک اعلان را برای شما ایجاد می کند.  در این صورت باز هم می توانید به بخش مرکزی  اعلان سرقت خود مراجعه کنید و برای رفع مشکل از مشاورین برند مربوطه کمک بخواهید .

برای مشاهده مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و آپارات دنبال کنید

admin

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0