لوگو2

ویژگی ترجمه متن‌ استوری در اینستاگرام

دسته بندی :blog, اینستاگرام 2 مرداد 1400 admin 3471
ویژگی ترجمه متن‌ استوری در اینستاگرام

ویژگی ترجمه متن‌ استوری در اینستاگرام

ویژگی ترجمه متن‌ استوری در اینستاگرام

اینستاگرام توانایی ترجمه خودکار متن در پست‌های استوری را برای کاربران ارائه کرد. این اپلیکیشن از سال ۲۰۱۶ توانایی ترجمه متن‌ پست و کپشن را دارد و اکنون نوبت به اضافه شدن چنین قابلیتی به استوری رسیده است.

زمانی که این سرویس یک زبان خارجی را در پستی شناسایی می‌کند، گزینه‌ مشاهده ترجمه را در سمت چپ بالای صفحه به کاربر نمایش می‌دهد؛ کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی این گزینه، ترجمه متن مذکور را در پایین صفحه مشاهده کنند.

ویژگی ترجمه جدید اینستاگرام به‌صورت جهانی در دسترس خواهد بود و برای شروع بیش از ۹۰ زبان را پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر ترجمه صوتی در دسترس نیست. برای کاربران انگلیسی کپشن‌ خودکار برای استوری از ماه می فعال شده است؛ اما این قابلیت برای دیگر زبان‌ها در دسترس نیست.

برای مشاهده مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و آپارات دنبال کنید

admin

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد. چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد. چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه:
0